1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ThumperTM
Aktiviteti i fundit:
28 Qershor 2023
Anëtarësuar:
1 Tetor 2010
Postimet:
326
Pëlqimet:
57
Pikë nga trofetë:
38
Ditëlindja:
14 Dhjetor 1990 (Mosha: 32)
Vendndodhja:
tr0ll
Profesioni:
taksist

Shpërndaje faqen

ThumperTM

Anëtar Aktiv, 32, nga tr0ll

ThumperTM për herë të fundit ishte:
28 Qershor 2023