1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
TheSmurfie
Aktiviteti i fundit:
23 Janar 2020
Anëtarësuar:
2 Maj 2017
Postimet:
6
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
16 Maj 1988 (Mosha: 32)

Shpërndaje faqen

TheSmurfie

Anëtar, Mashkull, 32

TheSmurfie për herë të fundit ishte:
23 Janar 2020