1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
thefisnik
Aktiviteti i fundit:
26 Korrik 2018
Anëtarësuar:
11 Nëntor 2017
Postimet:
9
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
11
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
26 Korrik 2000 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

thefisnik

Anëtar, Mashkull, 20

Shiten instanta te gatshem per aplikim 26 Korrik 2018

thefisnik për herë të fundit ishte:
26 Korrik 2018