1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Theadvent
Aktiviteti i fundit:
30 Qershor 2019
Anëtarësuar:
22 Tetor 2018
Postimet:
17
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Gusht 1977 (Mosha: 42)

Shpërndaje faqen

Theadvent

Anëtar, Mashkull, 42

Theadvent për herë të fundit ishte:
30 Qershor 2019