1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
The Star
Aktiviteti i fundit:
5 Korrik 2019
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
86
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
6
Ditëlindja:
18 Gusht 1993 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Viti [R.Kosovës]

Shpërndaje faqen

The Star

Anëtar Fillestar, 28, nga Viti [R.Kosovës]

The Star për herë të fundit ishte:
5 Korrik 2019