1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
The|SimboL
Aktiviteti i fundit:
12 Maj 2013
Anëtarësuar:
9 Janar 2010
Postimet:
93
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
20 Janar 1991 (Mosha: 30)
Vendndodhja:
nC

Shpërndaje faqen

The|SimboL

Anëtar Fillestar, 30, nga nC

The|SimboL për herë të fundit ishte:
12 Maj 2013