1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
The.Dictator.VR
Aktiviteti i fundit:
5 Qershor 2022
Anëtarësuar:
5 Mars 2017
Postimet:
123
Pëlqimet:
123
Pikë nga trofetë:
43

Ndjekësit 1

  1. une
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Prishtine

Shpërndaje faqen

The.Dictator.VR

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtine

The.Dictator.VR për herë të fundit ishte:
5 Qershor 2022