1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
The C!K!
Aktiviteti i fundit:
24 Janar 2012
Anëtarësuar:
7 Mars 2010
Postimet:
83
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0

Ndjekë 1

Shpërndaje faqen

The C!K!

Anëtar Fillestar

The C!K! për herë të fundit ishte:
24 Janar 2012