1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Tanni
Aktiviteti i fundit:
14 Qershor 2017
Anëtarësuar:
2 Dhjetor 2012
Postimet:
811
Pëlqimet:
103
Pikë nga trofetë:
73

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Therande

Shpërndaje faqen

Tanni

Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Therande

Tanni për herë të fundit ishte:
14 Qershor 2017