1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Taboo
Aktiviteti i fundit:
24 Tetor 2022
Anëtarësuar:
4 Gusht 2012
Postimet:
401
Pëlqimet:
114
Pikë nga trofetë:
43

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Prill 1995 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Stockholm
Profesioni:
Software Engineer

Shpërndaje faqen

Taboo

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga Stockholm

Taboo për herë të fundit ishte:
24 Tetor 2022