1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members t0fx is Following

 1. ALBCODERS

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 36, nga Durres
  Postimet:
  124
  Pëlqimet:
  46
  Pikë nga trofetë:
  43
 2. VDesign

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  58
  Pëlqimet:
  30
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. Zyklon

  Bitcoiner, Mashkull, nga Gjilan
  Postimet:
  3,500
  Pëlqimet:
  344
  Pikë nga trofetë:
  253