1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
sulanjaku
Aktiviteti i fundit:
14 Dhjetor 2018 në ora 01:53
Anëtarësuar:
30 Qershor 2011
Postimet:
133
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Korrik 1988 (Mosha: 30)
Vendndodhja:
Albania
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

sulanjaku

Anëtar Aktiv, Mashkull, 30, nga Albania

motherboard 1 Dhjetor 2018

sulanjaku për herë të fundit ishte:
14 Dhjetor 2018 në ora 01:53