1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
suadcara
Aktiviteti i fundit:
16 Shtator 2019 në ora 18:19
Anëtarësuar:
30 Shtator 2018
Postimet:
69
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
21
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Shkurt 1989 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

suadcara

Anëtar Fillestar, Mashkull, 30

suadcara për herë të fundit ishte:
16 Shtator 2019 në ora 18:19