1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Suad
Aktiviteti i fundit:
20 Janar 2022 në ora 19:59
Anëtarësuar:
25 Nëntor 2016
Postimet:
30
Pëlqimet:
12
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Maj 1997 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Suad

Anëtar, Mashkull, 24

Suad për herë të fundit ishte:
20 Janar 2022 në ora 19:59