1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Stobi
Aktiviteti i fundit:
17 Maj 2016
Anëtarësuar:
17 Janar 2016
Postimet:
7
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
25 Gusht 1990 (Mosha: 30)

Shpërndaje faqen

Stobi

Anëtar, Mashkull, 30

Stobi për herë të fundit ishte:
17 Maj 2016