1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
stertix
Aktiviteti i fundit:
16 Janar 2016
Anëtarësuar:
20 Tetor 2010
Postimet:
203
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Ditëlindja:
17 Prill 1987 (Mosha: 33)
Vendndodhja:
Prizren
Profesioni:
IT Teknik

Shpërndaje faqen

stertix

Anëtar Aktiv, 33, nga Prizren

stertix për herë të fundit ishte:
16 Janar 2016