1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Statovci
Aktiviteti i fundit:
10 Shkurt 2016
Anëtarësuar:
23 Maj 2015
Postimet:
32
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Qershor 1994 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

Statovci

Anëtar, Mashkull, 26

Live free or die hard! 26 Maj 2015

Statovci për herë të fundit ishte:
10 Shkurt 2016