1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
sppoozy
Aktiviteti i fundit:
14 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
22 Dhjetor 2011
Postimet:
260
Pëlqimet:
15
Pikë nga trofetë:
28
Ditëlindja:
15 Mars 1999 (Mosha: 19)
Ueb Faqeja:
Profesioni:
Dizajner,Programer.....

Shpërndaje faqen

sppoozy

Anëtar Aktiv, 19

sppoozy për herë të fundit ishte:
14 Nëntor 2018