1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Sponer
Aktiviteti i fundit:
14 Gusht 2014
Anëtarësuar:
17 Tetor 2013
Postimet:
58
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
23 Shkurt 1991 (Mosha: 29)
Vendndodhja:
KoSoVa

Shpërndaje faqen

Sponer

Anëtar Fillestar, Mashkull, 29, nga KoSoVa

Sponer për herë të fundit ishte:
14 Gusht 2014