1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
spectre
Aktiviteti i fundit:
6 Korrik 2020 në ora 18:59
Anëtarësuar:
7 Mars 2018
Postimet:
50
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 2001 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

spectre

Anëtar Fillestar, Mashkull, 19

spectre për herë të fundit ishte:
6 Korrik 2020 në ora 18:59