1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Sparky'
Aktiviteti i fundit:
23 Mars 2016
Anëtarësuar:
14 Prill 2012
Postimet:
117
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Ditëlindja:
3 Dhjetor 1997 (Mosha: 23)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

Sparky'

Anëtar Aktiv, 23

Sparky' për herë të fundit ishte:
23 Mars 2016