1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Spanky
Aktiviteti i fundit:
11 Prill 2018
Anëtarësuar:
10 Dhjetor 2017
Postimet:
12
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
11
Ditëlindja:
1 Shkurt 1987 (Mosha: 33)

Shpërndaje faqen

Spanky

Anëtar, 33

Spanky për herë të fundit ishte:
11 Prill 2018