1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following sp0X.

 1. ahmet123

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  302
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. Bardhi12

  Femër, 29
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  15
 3. NeC

  Anëtar, Mashkull, 29
  Postimet:
  49
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
 4. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 28, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 5. redrose

  Anëtar, Mashkull, 29
  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 6. Universal

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Ping of death
  Postimet:
  324
  Pëlqimet:
  111
  Pikë nga trofetë:
  53