1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
sp0X.
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2017 në ora 19:14
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
717
Pëlqimet:
39
Pikë nga trofetë:
48
Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Lagja Trimave
Profesioni:
malltergji

Shpërndaje faqen

sp0X.

Anëtar i Njohur, Mashkull, nga Lagja Trimave

sp0X. për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2017 në ora 19:14