1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
sp0nTeX
Aktiviteti i fundit:
24 Mars 2023 në ora 12:17
Anëtarësuar:
21 Shkurt 2013
Postimet:
1,521
Pëlqimet:
390
Pikë nga trofetë:
138
Gjinia:
Mashkull
Vendndodhja:
Prishtinë
Profesioni:
Graphic Designer

Shpërndaje faqen

sp0nTeX

Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Prishtinë

Money is not everything but everything needs money. 1 Prill 2022

sp0nTeX për herë të fundit ishte:
24 Mars 2023 në ora 12:17
  1. sp0nTeX
   sp0nTeX
   Money is not everything but everything needs money.
  2. Arsim Shehu
   Arsim Shehu
   Pershendetje Spontex, po te shkruj nga Prizreni. Jam ne adsense qe 2 vjet edhe i kam marr nja disa qeka deri tash. A e ki rregullu kete punen e pagesave permes Payoneer, sepse e kam nje kartele te Payoneer. Nese e ki rregullu, a mundesh me me tregu a e pranon adsense zhirollogarin e bankes ne gjermani (qysh eshte ne Payoneer temin), apo duhet me qen banka patjeter ne Shqiperi.
   1. sp0nTeX
    sp0nTeX
    ka koh qe nuk po mirrem me adsense,n'kohen qe u merrsha pagesen e merrsha permes check edhe e theja n'banken NLB po tash spo mirrem me to.
    Shpresoj qe ke me gjet zgjidhje
    1 Shkurt 2019
  3. arbII*
   arbII*
   Si mundem te dergoj punimin ne PM se e paske blloku dergimet e mesazheve tek ti, kerkoj menyre tjeter si te kontaktoj me ty per dergimin e punimit per LOGO :)
   1. Dini pëlqen postimin.
  4. arbII*
   arbII*
   Bro a ka fillu gara ne Graphic Design nese po si eshte shorti dhe a duhet te dergoj ty ne PM dizajnin ?
   1. sp0nTeX
    sp0nTeX
    po bro gara ka fillu t'hanen keni afat deri t'premten me mi dergu punimet short nuk ka pasiqe punimet do te postohen te gjitha njekohsisht dhe votimi do te behet sipas votave.
    16 Korrik 2014
  5. tunCH
   tunCH
   a ka diqka per cs server tmir pervec vps jo prej esports
   1. sp0nTeX
    sp0nTeX
    osht mir me ble prej 1 hosti t'mir me 1 qmim standard pra n'pm muj me ti dergu disa linka prej t'cilve mundesh me ble server lir
    18 Prill 2014
  6. .#Pr!nCe
   1. Dini pëlqen postimin.
   2. sp0nTeX
    sp0nTeX
    n'PM shkrujum ;)
    16 Mars 2014
  7. sp0nTeX
   sp0nTeX
   sp0nTeX | z3r0 [ H ]
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Vendndodhja:
  Prishtinë
  Profesioni:
  Graphic Designer
  CPU:

  Intel I5-9400F
  Pllaka Amë:

  Asus
  HDD:

  2.5T
  RAM:

  16GB DDR4
  Kartela Grafike:

  Nvidia RTX 2060 OC 6GB
  Sistemi Operativ:

  Windows 10
  Monitori:

  Dell 144HZ
  PSU:

  700W

  Informacion shtesë

  Temat dhe postimet:
  Facebook:

  halim.mustafa
  Twitter:

  HalimSpontex

  Firma


  Keyboard not found .... press any key to continue! :eek: