1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Sork_Kenwey
Aktiviteti i fundit:
12 Prill 2019
Anëtarësuar:
12 Prill 2019
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Mars 2000 (Mosha: 19)

Shpërndaje faqen

Sork_Kenwey

Mashkull, 19

Sork_Kenwey për herë të fundit ishte:
12 Prill 2019