1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Sonila Mihali
Aktiviteti i fundit:
9 Mars 2020
Anëtarësuar:
9 Mars 2020
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Femër
Ditëlindja:
16 Mars 1985 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Sonila Mihali

Femër, 35

Sonila Mihali për herë të fundit ishte:
9 Mars 2020