1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
SoftCrack
Aktiviteti i fundit:
24 Korrik 2018
Anëtarësuar:
8 Prill 2017
Postimet:
25
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Prill 1995 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

SoftCrack

Anëtar, Mashkull, 25

#keepcoding 20 Prill 2017

SoftCrack për herë të fundit ishte:
24 Korrik 2018