1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
sodovina-city
Anëtarësuar:
28 Shkurt 2013
Postimet:
700
Pëlqimet:
174
Pikë nga trofetë:
88
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Shkurt 1995 (Mosha: 23)
Vendndodhja:
Viti
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

sodovina-city

Anëtar i Njohur, Mashkull, 23, nga Viti

  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të sodovina-city.
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  2 Shkurt 1995 (Mosha: 23)
  Vendndodhja:
  Viti
  Profesioni:
  Student
  CPU:

  Intel® Core™ i5-5200U, 3M Cache, up to 2.70 GHz
  Pllaka Amë:

  Lenovo B50-80, 80EW
  HDD:

  WD5000LPCX-24C6HT0, 500GB
  RAM:

  8GD DDR3L
  Kartela Grafike:

  AMD Radeon HD 8500M
  Sistemi Operativ:

  Windows 10
  Monitori:

  15.6 in, LED, 1366 x 768
  PSU:

  AC 120/230 V (50/60 Hz), 45 Watt

  Firma

  bsk'