1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Skrapari Studio
Aktiviteti i fundit:
19 Tetor 2018 në ora 12:18
Anëtarësuar:
14 Shkurt 2016
Postimet:
191
Pëlqimet:
43
Pikë nga trofetë:
53
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Qershor 1996 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Skrapari Studio

Anëtar Aktiv, Mashkull, 22

Skrapari Studio për herë të fundit ishte:
19 Tetor 2018 në ora 12:18