1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Skanderbeg
Aktiviteti i fundit:
12 Korrik 2020
Anëtarësuar:
10 Korrik 2020
Postimet:
6
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Mars 1985 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Skanderbeg

Anëtar, Mashkull, 35

Skanderbeg për herë të fundit ishte:
12 Korrik 2020