1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
simplivllc
Aktiviteti i fundit:
1 Tetor 2018
Anëtarësuar:
1 Tetor 2018
Postimet:
1
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Mars 1991 (Mosha: 29)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
fremont
Profesioni:
Event manager

Shpërndaje faqen

simplivllc

Anëtar, Mashkull, 29, nga fremont

simplivllc për herë të fundit ishte:
1 Tetor 2018