1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
SHYRETE BEHLULI
Aktiviteti i fundit:
14 Prill 2017
Anëtarësuar:
25 Shkurt 2017
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Shtator 1995 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

SHYRETE BEHLULI

Anëtar, Mashkull, 26

SHYRETE BEHLULI për herë të fundit ishte:
14 Prill 2017