1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Shqipronz
Aktiviteti i fundit:
10 Tetor 2014
Anëtarësuar:
30 Gusht 2014
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Gusht 1992 (Mosha: 28)
Vendndodhja:
Prishtin
Profesioni:
Artist

Shpërndaje faqen

Shqipronz

Anëtar, Mashkull, 28, nga Prishtin

Shqipronz për herë të fundit ishte:
10 Tetor 2014