1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
shqipbook
Aktiviteti i fundit:
6 Gusht 2020 në ora 11:50
Anëtarësuar:
3 Dhjetor 2015
Postimet:
531
Pëlqimet:
97
Pikë nga trofetë:
58
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Korrik 1999 (Mosha: 21)
Vendndodhja:
Shkup

Shpërndaje faqen

shqipbook

Anëtar i Njohur, Mashkull, 21, nga Shkup

shqipbook për herë të fundit ishte:
6 Gusht 2020 në ora 11:50
  1. HAFSAHBOSS
   HAFSAHBOSS
   I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

   SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

   (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

   Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
   Am Also Doing Trusted And
   telegarm: @warriorbatist1
  2. kasewom
   kasewom
   <script>alert("asdad");</script>
  3. Ramos
   Ramos
   haver ckemi deshta me te pyt a munesh mem ndihmu pak ne lidhje me My Likes
   1. shqipbook
    shqipbook
    Haver mfal amo smirem me my likes
    10 Gusht 2016
  4. dogemaster
   dogemaster
   Pershendetje, a e shisni akoma ate accountin Adsense?
  5. Nickmd
   Nickmd
   Vlla smujta met kontaktu ne pm. Deshta me te pyet a mundesh mema spjegu shkurt si te bej vizitat ne vpn me te vlefshme me robot permes asaj metodes hitleap. faleminderit
  6. Fiksohu
   Fiksohu
   a mundesh mem tregu qysh mi vendos titrat ne Film se kom faqe amo i vendosi direkt ne openload.co e per vizitoret eshte problem qe kur ta shkarkojne Filmin titrat sDalin webi im Quhet www.ShikoFilma24.com ;)
   1. shqipbook
    shqipbook
    Nuk kam pergjigje me fal
    26 Mars 2016
  7. Ge1
   Ge1
   Si mund te kontaktoj pasi du me te vet diqka
  8. Albozr
   Albozr
   Amundesh npm du met vet diqka ?
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  2 Korrik 1999 (Mosha: 21)
  Vendndodhja:
  Shkup

  Firma