1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
shpetim123
Anëtarësuar:
8 Shkurt 2014
Postimet:
311
Pëlqimet:
32
Pikë nga trofetë:
53

Ndjekë 2

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Shtator 1992 (Mosha: 31)
Vendndodhja:
Vushtrri
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

shpetim123

Anëtar Aktiv, Mashkull, 31, nga Vushtrri

Nuk jetojme si deshirojme ,por si mundemi! 8 Maj 2014