1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
shp3timi
Aktiviteti i fundit:
18 Shkurt 2020 në ora 22:34
Anëtarësuar:
3 Shkurt 2015
Postimet:
29
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
13
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
11 Nëntor 1986 (Mosha: 33)
Vendndodhja:
Prishtinë

Shpërndaje faqen

shp3timi

Anëtar, Mashkull, 33, nga Prishtinë

shp3timi për herë të fundit ishte:
18 Shkurt 2020 në ora 22:34