1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Shooter
Aktiviteti i fundit:
30 Korrik 2019
Anëtarësuar:
21 Korrik 2019
Postimet:
4
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Shtator 1994 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

Shooter

Anëtar, Mashkull, 25

Pershendetje , desha mju kerku ndihm nese ka mundesi mem ndihmu me fillu me punu ne internet une jam fillestar me qka me propozoni 23 Korrik 2019

Shooter për herë të fundit ishte:
30 Korrik 2019