1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
shoock3d
Aktiviteti i fundit:
27 Korrik 2022
Anëtarësuar:
10 Janar 2010
Postimet:
302
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
15 Nëntor 1994 (Mosha: 28)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
N'rrug t'Zotit
Profesioni:
Realmadrid.AL

Shpërndaje faqen

shoock3d

Anëtar Aktiv, Mashkull, 28, nga N'rrug t'Zotit

shoock3d për herë të fundit ishte:
27 Korrik 2022