1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
shkelzeni04
Aktiviteti i fundit:
23 Korrik 2017
Anëtarësuar:
6 Gusht 2015
Postimet:
82
Pëlqimet:
10
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
8 Qershor 1984 (Mosha: 39)
Ueb Faqeja:

Shpërndaje faqen

shkelzeni04

Anëtar Fillestar, Mashkull, 39

http://www.seowayit.com 29 Qershor 2017

shkelzeni04 për herë të fundit ishte:
23 Korrik 2017