1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
shkelqim12
Aktiviteti i fundit:
18 Gusht 2018
Anëtarësuar:
10 Shtator 2013
Postimet:
99
Pëlqimet:
28
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 2

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Gusht 1997 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

shkelqim12

Anëtar Fillestar, Mashkull, 25

shkelqim12 për herë të fundit ishte:
18 Gusht 2018