1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
ShKeLqiM
Aktiviteti i fundit:
8 Prill 2011
Anëtarësuar:
24 Qershor 2010
Postimet:
167
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Ditëlindja:
16 Korrik 1990 (Mosha: 30)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
C:/WINDOWS\system32\cmd.exe
Profesioni:
DESIGNER ^ HACKING

Shpërndaje faqen

ShKeLqiM

Anëtar Aktiv, 30, nga C:/WINDOWS\system32\cmd.exe

ShKeLqiM për herë të fundit ishte:
8 Prill 2011