1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Shinra
Aktiviteti i fundit:
17 Shtator 2021 në ora 02:03
Anëtarësuar:
13 Shtator 2021
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
5 Shtator 1999 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Shinra

Mashkull, 22

Shinra për herë të fundit ishte:
17 Shtator 2021 në ora 02:03