1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
SherifSheremetaj
Aktiviteti i fundit:
17 Nëntor 2017 në ora 18:52
Anëtarësuar:
12 Nëntor 2016
Postimet:
56
Pëlqimet:
33
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Janar 1997 (Mosha: 20)

Shpërndaje faqen

SherifSheremetaj

Anëtar Fillestar, Mashkull, 20

SherifSheremetaj për herë të fundit ishte:
17 Nëntor 2017 në ora 18:52