1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
sg1
Aktiviteti i fundit:
7 Dhjetor 2020
Anëtarësuar:
8 Janar 2010
Postimet:
4,635
Pëlqimet:
953
Pikë nga trofetë:
343
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Shkurt 1987 (Mosha: 34)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
(*_*)

Shpërndaje faqen

sg1

Haveibeenpwned ?!, Mashkull, 34, nga (*_*)

Staff Member IT Staff
sg1 për herë të fundit ishte:
7 Dhjetor 2020