1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Semin is Following

 1. ano0n

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 24, nga ../
  Postimet:
  1,068
  Pëlqimet:
  108
  Pikë nga trofetë:
  83
 2. armend zeqiri

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 27, nga Cegrane, Čegrane, Macedonia
  Postimet:
  309
  Pëlqimet:
  113
  Pikë nga trofetë:
  68