1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
semi571
Aktiviteti i fundit:
26 Shtator 2014
Anëtarësuar:
11 Prill 2012
Postimet:
37
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Milano
Profesioni:
Kuhinjer

Shpërndaje faqen

semi571

Anëtar, Mashkull, nga Milano

çdo shqiptar ësht vllau i Yt: Nderoje kurdoherë dhe ndihmoje kur të ket nevojë. 1 Shkurt 2014

semi571 për herë të fundit ishte:
26 Shtator 2014