1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Selim Korbi
Aktiviteti i fundit:
22 Shkurt 2020
Anëtarësuar:
2 Tetor 2014
Postimet:
5
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Gusht 1969 (Mosha: 50)
Vendndodhja:
Lushnje, Albania
Profesioni:
Teknik kompjuteri

Shpërndaje faqen

Selim Korbi

Anëtar, Mashkull, 50, nga Lushnje, Albania

Gjëja më e vështirë, është njohja e vetvetes! 3 Shkurt 2018

Selim Korbi për herë të fundit ishte:
22 Shkurt 2020