1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
selim canar
Aktiviteti i fundit:
25 Prill 2019 në ora 15:10
Anëtarësuar:
9 Prill 2019
Postimet:
31
Pëlqimet:
3
Pikë nga trofetë:
8
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
31 Dhjetor 1992 (Mosha: 26)

Shpërndaje faqen

selim canar

Anëtar, Mashkull, 26

selim canar për herë të fundit ishte:
25 Prill 2019 në ora 15:10