1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Sardiii
Aktiviteti i fundit:
30 Maj 2020
Anëtarësuar:
4 Maj 2020
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull

Shpërndaje faqen

Sardiii

Anëtar, Mashkull

A eshte normale qe skrilli nga nje terheqje 65€ te te kaloje 61mij lek nbanke 4 Maj 2020

Sardiii për herë të fundit ishte:
30 Maj 2020